פמילי אופיס

פמילי אופיס לניהול הכספים שלכם

פמילי אופיס הן חברות פרטיות המנהלות את ענייניהן הפיננסיים של משפחות עשירות. הם נוצרים לרוב למטרת ניהול ירושה ועושר ובדרך כלל מנוהלים על ידי בן משפחה בודד או קבוצה קטנה של אנשים קרובים.

חלק מהמשרדים המשפחתיים מספקים שירותי ניהול השקעות, בעוד שאחרים מתמקדים בשירותי ניהול עושר. חלקם מספקים את שני סוגי השירות, בעוד שאחרים מספקים רק סוג אחד.

Familly Office

Familly office הוא חברה פרטית, שבדרך כלל בבעלות אדם או משפחה עשירה, המנהלת את ענייניו הפיננסיים ופעילויות עסקיות אחרות.

המונח "familly office" נטבע בארה"ב בשנות ה-80 כדי לתאר את מה שהיה ידוע באירופה כ"בנקים פרטיים". המונח "familly office" משמש כיום גם באופן רחב יותר כדי להתייחס לכל סוג של חברה המספקת שירותים הקשורים לניהול כספים אישי עבור אנשים ומשפחות בעלי ערך גבוה.

פמילי אופיס היא חברה פרטית המנהלת את ענייניה הכספיים של משפחה אמידה. הם בדרך כלל נועדו לטפל בכל ההיבטים של הכספים של המשפחה, מניהול השקעות ועד לתכנון מס.

משרדי פמילי אופיס מוקמים לרוב על ידי משפחות בעלות נכסים משמעותיים ומחפשות ליווי ותכנון פיננסי מקצועי. ניתן להקים משרדי משפחה כתאגיד או כ- LLC.

פמילי אופיס

ניהול עושר

המונח "familly office" הוא מונח רחב שיכול להתייחס לכל מספר של ישויות שונות, בהתאם להקשר שבו נעשה בו שימוש. אולם באופן כללי, משרדי משפחה הם ארגונים המספקים שירותי ניהול עושר למשפחות עשירות.

פמילי אופיס עשויים לספק שירותי ניהול השקעות ללקוחותיהם וכן מגוון שירותי תכנון פיננסי ואישי אחרים. הם עשויים גם לספק שירותי תכנון מס וחשבונאות, ניהול עיזבונות ונאמנות, ייעוץ פילנתרופי או סוגים אחרים של ייעוץ.

בעולם של היום, יש הרבה אנשים שיש להם עושר גדול.

לחלק מהאנשים הללו יש משרדים משפחתיים לניהול כספם.

פמילי אופיס היא חברה פרטית המספקת שירותים פיננסיים ואדמיניסטרטיביים לאדם עשיר או למשפחה.

סוג זה של חברה מתמקד בדרך כלל בצרכים של האדם או המשפחה הספציפיים שהיא משרתת.

העבודה שהם עושים בדרך כלל מותאמת אישית יותר ממה שתמצאו בבנק או במוסד גדול אחר.

לדוגמה, הם עשויים לספק ביטחון אישי למשפחות שהם משרתים, לנהל רכוש אישי כמו יאכטות וכלי טיס, ולהציע שירותי תכנון נכסים מיוחדים.

פמילי אופיס היא חברה פרטית המספקת שירותי ניהול השקעות וניהול הון למשפחות עשירות. הם מאוישים בדרך כלל על ידי אנשי מקצוע מנוסים עם רקע בפיננסים, חשבונאות ומשפטים.

משרדי פמילי אופיס מיועדים לטפל בצרכים הפיננסיים המורכבים של המשפחות העשירות ומספקים מגוון שירותים כגון ניהול נכסים, תכנון מס, תכנון עיזבון, פילנתרופיה ותכנון ירושה.