משחקי מרוצים

משחקי מרוצים להורים וילדים

משחק מרוץ מאפשר לכל אחד ואחת מאתנו להגיע ראשונים לקו הגמר ולזכות בתהילת עולם. המשחקים זמינים לכל סוגי הפלטפורמות והם מתאימים גם לטלפון החכם, לקונסולות המשחקים הייעודיות ולמחשבים נייחים או ניידים. משחקי מרוצים מפגישים בין תחומי העניין של הורים וילדים והם מייצרים תחרות בין גילאים שונים. אפשר להשתתף במשחקים מקוונים כדי להתחרות באנשים ממדינות אחרות, או לשפר את התוצאות האישיות מול המחשב.

משחקי מרוצים

יש הרבה סוגים של משחקי מרוצים והכל תלוי בתחומי העניין שלכם. אפשר להתחיל עם משחקים פופולאריים של מרוצים בין מכוניות, אופנועים ומשאיות, או להתקדם למרוצים מתוחכמים יותר של טנקים וטרקטורונים. יש גם משחקים שמציעים מרוץ בין אצנים ותחרויות סקייטבורד וגלישה.

המטרה של כל המשחקים היא בדרך כלל להשיג את התוצאה הטובה ביותר ולהגיע לפני המתחרים, אבל בחלק מהמשחקים ניתן לרכוש שדרוגים ותוספות. כמו כן, משחקי מרוצים מוצלחים מציעים סיפור מסגרת מעניין ובהם האינטרס לזכות נובע בין היתר מתחושת דחיפות מאתגרת.

גרפיקה משופרת, היצע בלתי נגמר ואפשרויות שליטה

משחקי מרוצים השתנו לאורך השנים והם מציעים כיום שורה ארוכה של מאפיינים שלא היו קיימים בעבר. קודם כל, אי אפשר להתעלם מהגרפיקה המשופרת של המשחקים. הגרפיקה גורמת לכך שהמרוץ ייראה אמיתי ודומה ככל האפשר למציאות. הגרפיקה גם מניעה את השחקנים לפעולה ומאפשרת להם להרגיש חלק בלתי נפרד ממה שמתרחש על המסך. הגרפיקה המשופרת היא תוצאה של השקעת משאבים במשחקי מרוצים ובשביעות רצון מצד קהל היעד.

שנית, כל שחקן יכול למצוא את המשחק שמתאים לו. המשחקים מיועדים גם למי שאין לו רקע בריצה ולמי שלא מרגיש תחרותי במיוחד. יש היצע כמעט אינסופי של אפשרויות והמשחקים מפותחים ברמות הגבוהות ביותר. את ההבדלים בין המשחקים ניתן לראות במסלולים, בדמויות הראשיות, בתחרויות, באתגרים ובדרישות.

חלק מהמשחקים החדשים מבוססים על משחקים קודמים או על סרטי קולנוע. יחד עם זאת, לא חייבים להכיר את הגרסאות הקודמות כדי ליהנות מהם. מפתחי המשחקים מספקים הסבר מלא לאופן השליטה ולדרך שבה ניתן להשיג נקודות ולזכות במרוץ.

משחקי מרוצים באתר :

F1 2016

F1 2016 Formula one משחק מירוץ מכוניות מוביל בו השחקן מדומה לנהג במירוץ המכוניות המוביל בעולם – הפורמולה 1. אפשר לשחק במוד קריירה שבו השחקן מתחרה בעונה שלמה של מירוצים.    המשך קריאה

NEED FOR SPEED

משחק מכוניות Need for speed אחד ממשחקי המכוניות הפולפולאריים בעולם. ישנה סדרה שלמה של משחקי Need for speed שיצאו לראשונה בשנת 1994 והמשיכו להצליח בגדול כאשר יצאו עד היום כ27 גרסאות של המשחק!       גרסאות שנות של Need for speed : שם שנת יציאה The Need for Speed 1994 Need for Speed II […]המשך קריאה

GTA - Grand Theft Auto

GTA – Grand Theft Auto אחד ממשחקי הפעולה המצליחים ביותר בכל הזמנים. החקן מגלם עבריין וצריך לצבור ניקוד על ידי מעשי פשע כגון תקיפה, גניבת מכוניות ועוד.     הפעלולים המדהימים ביותר במשחק GTA                המשך קריאה