משחקי מכוניות

הדור הבא של משחקי מכוניות

משחקי מכוניות היו מאז ומעולם חלק חשוב ברשימת תחומי העניין של ילדים ובני נוער. עם זאת, בשנים האחרונות הם מצליחים להשתלט גם על רשימת המשחקים של צעירים ומבוגרים. הסיבה לכך היא גרפיקה עוצרת נשימה של המשחקים החדשים, פעילויות מאתגרות שמשלבות חשיבה מהירה ושליטה טכנית וכמובן שיתופי פעולה עם המותגים הגדולים בעולם.

כל יצרנית רכב שמכבדת את עצמה משתתפת במשחקי מכוניות ומעניקה לקהל הרחב אפשרות להגשים חלום. בעזרת המשחקים האלה ניתן להשתתף בתחרויות מלהיבות, להשיג פרסים ולרכוש תוספות ושדרוגים. המשחקים מציבים פלטפורמה מושלמת וכמובן בטיחותית לחלוטין לנהיגה במסלול המהיר, ויש מחקרים שקושרים ביניהם לבין שיפור יכולת השליטה ברכב במציאות.

משחקי מכוניות

 

הדור הבא של משחקי מכוניות והוא נראה הרבה יותר טוב ממה שיכולנו לדמיין. משחקים מן הסוג הזה זוכים להשקעה אדירה של משאבים, כי היצרנים יודעים שהקהל מחבב אותם. כל אחד יכול להתחבר למשחק מכוניות שמעניין אותו ולבחור את תחום התחרות. יש משחקים שמבוססים על תחרות בין משתתפים שונים מכל רחבי העולם, משחקים לתחרות מול המחשב ומשחקים שבהם הניקוד מבוסס על שיפור תוצאת הזמן. בנוסף, כדאי להזכיר את המשחקים שבהם האפשרויות מתעדכנות אונליין על ידי המפתחים ואת הקהילות שבהן ניתן להחליף רשמים ולקבל טיפים לנהיגה מוצלחת.

 

משחקי מכוניות במחשב, בקונסולה או בטלפון

משחקי מכוניות שייכים לקטגוריה פופולארית מאוד בחנויות האפליקציות. הטלפון הנייד משמש הגה נוח למשחקים כאלה, אבל אי אפשר להתעלם מההצלחה שלהם גם במחשב ובקונסולות המשחקים הרגילות. לכל ממשק שבו בוחרים להפעיל משחקי מכוניות יש יתרונות וחסרונות אחרים ולכן מומלץ לשלב ביניהם. מי שמשחק עם הטלפון הנייד למשל מקבל שליטה מלאה ויכול להזיז את המסך כדי לנהוג, בעוד שחקני המחשב והקונסולות נהנים מגרפיקה משופרת וביצועים ללא פשרות.

 

 

יש היצע רחב של משחקי מכוניות מוצלחים. הם אטרקטיביים עבור מי שרוצה לקנות משחק חדש ולא בטוח איפה להתחיל, או להורים שמעוניינים להפתיע את הילדים. כולם אוהבים משחקים כאלה ואין מישהו שיסרב לנהוג על מכונית פאר בלי לצאת מהחדר.

 

 

 

 

משחקי מכוניות באתר :

 

F1 2016

F1 2016 Formula one משחק מירוץ מכוניות מוביל בו השחקן מדומה לנהג במירוץ המכוניות המוביל בעולם – הפורמולה 1. אפשר לשחק במוד קריירה שבו השחקן מתחרה בעונה שלמה של מירוצים.    המשך קריאה

NEED FOR SPEED

משחק מכוניות Need for speed אחד ממשחקי המכוניות הפולפולאריים בעולם. ישנה סדרה שלמה של משחקי Need for speed שיצאו לראשונה בשנת 1994 והמשיכו להצליח בגדול כאשר יצאו עד היום כ27 גרסאות של המשחק!       גרסאות שנות של Need for speed : שם שנת יציאה The Need for Speed 1994 Need for Speed II […]המשך קריאה

GTA - Grand Theft Auto

GTA – Grand Theft Auto אחד ממשחקי הפעולה המצליחים ביותר בכל הזמנים. החקן מגלם עבריין וצריך לצבור ניקוד על ידי מעשי פשע כגון תקיפה, גניבת מכוניות ועוד.     הפעלולים המדהימים ביותר במשחק GTA                המשך קריאה