לגו

לגו

לגו הוא משחק מצליח עם חלקים שניתנים להרכבה מודולארית. במקור עשויי חלקי הלגו מפלסטיק ויש בתוכם מגרעות שמאפשרות חיבור יציב. יחד עם זאת, בגרסה המקוונת ניתן לחבר בין חלקי הלגו גם על גבי המחשב. עקרונות המשחק זהים והם מבוססים על חלקים בצורת קובייה או תיבה. יש גם חלקים בעלי צורות אחרות ומגוון רחב של צבעים. המשחק מתאים למבוגרים, צעירים וילדים והוא מבטיח שעות ארוכות של הנאה משותפת.

לגו

היתרון הכי גדול של לגו הוא הפיכת החלקים הבודדים ליצירה שלמה. מחקרים מראים שמשחקי לגו מפתחים חשיבה יצירתית, עוזרים לילד להתגבר על קשיים מוטוריים ומסייעים לפיתוח קשרי-עין יד ברמה גבוהה. בקרב מבוגרים, משחקי לגו משמשים לריפוי בעיסוק ויש אנשי מקצוע שמתמחים בהם. בנוסף, כל שנה מוציאה חברת לגו שעומדת מאחורי המשחק דגמים חדשים.

ניתן לחלק את הדגמים החדשים של חברת לגו לשני סוגים. הסוג הראשון כולל דגמים מחלקי לגו בסיסיים כמו דגמי רכבות, טירות, הרפתקאות, חלל, דמויות זעירות ועיר. הסוג השני כולל דגמים מחלקי לגו מורכבים יותר, כגון לגו טכני עם מספר חלקים גדול במיוחד, לגו מרוצים ופאואר פאנקשנס עם חלקים אלקטרוניים כגון מנועים, רסיברים ומפסקים. כמובן שככל שמספר החלקים בכל דגם לגו עולה, כך עולה גם רמת המורכבות והקושי.

למה לשחק בגרסה המקוונת של לגו?

הגרסה המקוונת של הלגו מציעה יתרונות שלא ניתן להשיג עם חלקי המשחק המקוריים. ראשית, הגרסה המקוונת מתאימה לילדים שעושים את צעדיהם הראשונים עם המשחק ועדיין לא יכולים להסתדר עם כל החלקים מבחינה בטיחותית. הגרסה המקוונת גם מציעה משחקים חדשים של לגו ייעודי לפי סרטים וסדרות טלוויזיה. רק לאחרונה יצא לאקרנים סרט הוליוודי שמבוסס על דמויות הלגו והאיץ מחדש את המרדף אחר המשחק המודולוארי.

שנית, הגרסה המקוונת זמינה להורדה או למשחק אונליין. לא חייבים להצטייד במחשב עוצמתי כדי לשחק בלגו מקוון וניתן לעשות זאת ישירות דרך הדפדפן. המשמעות היא שעות ארוכות של הנאה ואפשרות להתגבר על אתגרים מורכבים במיוחד. הלגו ממשיך להתפתח וסביר להניח שעתידו עוד לפניו.